Galakoncert 2013 Dívaj sa Jánošík Cena riaditeľa ZUŠ Rajec za najsympatickejší prejav Kytica piesní mamám Spevácka súťaž vo Vrútkach Koncert ľudovej hudby a tanca Koncert učiteľov ZUŠ Ľ. Fullu ZUŠ Ľudovíta Fullu na regionálnej klavírnej súťaži v Námestove Tri dvojice a tri prvé miesta v zlatom pásme Ružomberská klasická gitara 2013 Medzinárodné úspechy Moniky Buknovej Divadelný súbor Fireball opäť víťazom

ZUŠ Ľudovíta Fullu na regionálnej klavírnej súťaži v Námestove

Mimoriadne úspešne sa prezentovali po prvý krát žiaci Základnej umeleckej školy Ľ.  Fullu v Ružomberku na regionálnej súťaži v hre na klavíri, ktorá sa konala 30. apríla 2013 v priestoroch ZUŠ I. Kolčáka v Námestove.

V II. kategórii získala 3. miesto Ingrid Oravcová z triedy p. uč. Martina Jurču a 2. miesto Denis Hollý z triedy p. uč. Andrey Ballovej. Víťazkou II. kategórie sa stala Terézia Hatiarová z triedy p. uč. Alžbety Demkovej, čím zavŕšila veľký úspech Ružomberka a obsadenie všetkých troch miest tejto kategórie. V III. kategórii sa na 2. mieste umiestnila Zuzana Kameníková z triedy p. uč. Andrey Ballovej.  Súťaže sa zúčastnili a reprezentovali školu peknými výkonmi aj žiaci Juraj Ballo a Zoja Pribilovičová. Ďakujeme za pekné umiestnenia a prajeme nádejným mladým klaviristom a ich pedagógom ešte veľa ďalších úspechov na koncertných pódiách a súťažiach.

(Lucia Uličná)